Akumulator do Strapex STB-63, STB63 12V 2500mAh NiMH

Producent: Hi-Power

  • EAN: 0637913066689
  • Napięcie(V)/Poj(mAh): 12V / 2500mAh (30Wh)
  • Typ: NiMH
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Wymiary: 107mm x 86mm x 112mm
  • Kod / Symbol: ZBH1224MK
167,28

Bosch 2607300000,
Bosch 2607335249,
Bosch 2607335261,
Bosch 2607335262,
Bosch 2607335273,
Bosch 2607335274,
Bosch 2607335375,
Bosch 2607335395,
Bosch 2607335414,
Bosch 2607335415,
Bosch 2607335416,
Bosch 2607335429,
Bosch 2607335430,
Bosch 2607335454,
Bosch 2607335455,
Bosch 2607335463,
Bosch 2607335487,
Bosch 2607335526,
Bosch 2607335531,
Bosch 2607335541,
Bosch 2607335542,
Bosch 2607335555,
Bosch 2607335676,
Bosch 2607335683,
Bosch 2607335684,
Bosch 2607335692,
Bosch 2607335697,
Bosch 2607335709,
Bosch 2607335750,
Bosch BAT043,
Bosch BAT045,
Bosch BAT046,
Bosch BAT120,
Bosch BAT139,

Bosch Exact 8,
Bosch Exact 10,
Bosch Exact 12,
Bosch Exact 700,
Bosch GLI 12 V,
Bosch GSB 12 VE-2 Professional,
Bosch GSB 12-2,
Bosch GSR 12,
Bosch GSR 12 VE-2 Professional,
Bosch GSR 12-1,
Bosch GSR 12V,
Bosch PAG 12V,
Bosch PLI 12V,
Bosch PSR 12,
Bosch PSR 12 VE-2,
Bosch PSR 12-2,
Bosch PSR 1200,
ORGAPACK 2179.150,
ORGAPACK ORT100,
ORGAPACK ORT200,
SIGNODE BXT10,
SIGNODE BXT13,
SIGNODE BXT16,
STRAPEX STB61,
STRAPEX STB63,

12V 2500mAh 30Wh NiCd
107mm x 86mm x 112mm
Ogniwa Japońskie
Uwagi: Produkt jest zamiennikiem. Nazwy urządzeń, części i marek zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

Waga w kg Przedpłata Pobranie
do 0,5 6,49 zł -
do 30,0 8,49 zł 12,50 zł
Waga w kg Przedpłata
do 20,0 8,99 zł
Waga w kg Przedpłata Pobranie
do 5,0 9,45 zł 13,49 zł
do 29,0 13,00 zł 14,99 zł
do 55,0 40,00 zł 45,00 zł
do 70,0 60,00 zł 64,00 zł

Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski. Wysyłki realizowane pocztą lub kurierem, stawki podawane indywidualnie zależnie od kraju przeznaczenia przesyłki.


Wybór sposobu realizacji wysyłki następuje w trakcie składania zamówienia.